Нова технологія 3M Stamark улаштування дорожньої розмітки

 

Укрдіпродор: на автомагістралі Київ-Бориспіль розмітка дороги виконана з використанням технології 3M StamarkУ процесі виконання капітального ремонту автомобільної магістралі Київ-Бориспіль Укрдіпродором були виконані роботи з улаштування дорожньої розмітки за новою технологією ЗМ Stamark. Конструктивно така розмітка являє собою полімерну світлоповертальну стрічку, наклеєну на дорожнє покриття безпосередньо на гарячий асфальтобетон або за допомогою спеціальної бітумної мастики.

 

Вона має цілий ряд переваг перед традиційною розміткою на основі фарби і мікро кульок.

 

На фотографії зліва ви бачите ділянку автомагістралі Київ - Бориспіль на якій виконувались роботи по улаштуванню дорожньої розмітки по технології ЗМ Stamark.

 

Влаштування дорожньої розмітки по технології 3M Stamark: технологічні процесиНова технологія має цілий ряд переваг перед традиційною розміткою, що виконується на основі фарби і мікро кульок:

 

• Довговічність - гарантований термін служби не менше 6 років (традиційної - близько 6 місяців).

 

• Розмітка може влаштовуватись одночасно з влаштуванням асфальтобетонного покриття або з відставанням на одну робочу зміну, чим прискорюється введення дороги в експлуатацію.

 

• Хороша видимість вдень і вночі, в тому числі за наявності шару води на дорожньому покритті товщиною до 2 мм (традиційної - до 0,5 мм).

 

• Підвищені світлоповертальні характеристики - до 1000 мКд*лк-1-2 (традиційної - до 150 мКд*лк-1-2).

 

• Легке відновлення пошкоджених ділянок розмітки.

 

Влаштування дорожньої розмітки по технології 3M Stamark: технологічні процесиВлаштування дорожньої розмітки по технології 3M Stamark: технологічні процесиЕфективність влаштування розмітки на автомобільних дорогах не викликає сумнівів і доведена щонайширшим застосуванням на дорогах Європи. Для підвищення рівня безпеки розмітку ЗМ Stamark доцільно також влаштовувати на ділянках концентрації ДТП, на потенційно небезпечних ділянках доріг.

 

Вища вартість даної розмітки в порівнянні з традиційною розміткою нітрофарбою з лишком компенсується довговічністю розмітки ЗМ Stamark. По приведеним витратам з урахуванням експлуатаційних витрат, зниження рівня аварійності, зниження часу перебування в дорозі, переваги розмітки ЗМ Stamark очевидні.

 

Вартість влаштування дорожньої розмітки 1.5 шириною 15 см стрічкою 3M Stamark TM серії А-380 становить близько 30 тис. грн. за 1 км. (разом з ПДВ).

 

Вартість влаштування дорожньої розмітки 1.1 шириною 20 см стрічкою 3M Stamark TM серії А-340 становить близько 65 тис. грн. за 1 км (разом з ПДВ).

 

Нижче наведена одна із технологічних карт нанесення розмітки стрічкою Stamark серії 380

 

Технологічна карта влаштування розмітки за технологією 3M Stamark

 

Якщо у вас виникли питання або необхідність більш докладної інформації, ви маєте змогу звернутись за консультацією до наших спеціалістів за телефонами (044) 249-85-36 та (044) 249-07-72.

 

Влаштування дорожньої розмітки по технології 3M Stamark: технологічні процеси Влаштування дорожньої розмітки по технології 3M Stamark: технологічні процеси Влаштування дорожньої розмітки по технології 3M Stamark: технологічні процеси Video CD с демонстрационным фильмом об устройстве дорожной разметки по технологии 3M Stamark

 

Також ми маємо демонстраційний фільм на російській та українській мовах, який ви можете отримати на компакт-диску у форматі Video CD.

 

Представництво 3M у Україні знаходиться за адресою 03150, м.Київ, вул.Васильківська 77. Телефони +380 (044) 490-57-77 та +380 (044) 490-57-75.