Державне підприємство «Укрдіпродор»

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
  1. ГОЛОВНА
  2. >
  3. НОВИНИ
  4. >
  5. Семінар «Особливості проектування автомобільних...

Запрошуємо взяти участь у роботі науково-практичного семінару «Особливості проектування автомобільних доріг загального користування: проблеми та задачі», який організовується спільно з ДП «ДерждорНДІ» і ДП «Укрдіпродор» та відбудеться 17-18 травня 2018 р. у м. Харкові.

Державне агентство автомобільних доріг України запрошує взяти участь у роботі науково-практичного семінару «Особливості проектування автомобільних доріг загального користування: проблеми та задачі», який організовується спільно з ДП «ДерждорНДІ» і ДП «Укрдіпродор» та відбудеться 17-18 травня 2018 р. у м. Харкові.
У ході проведення семінару будуть розглянуті питання щодо загальної концепції розвитку автомобільних доріг загального користування, головні положення та особливості проектування автомобільних доріг з різним типом покриття, а також особливості визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та багато інших цікавих питань.

Засідання буде проходити в конференц-залі готелю «Дружба» за адресою: м. Харків, вул. Гагаріна, 185. Початок роботи – 17 травня ц.р. о 10.00. Реєстрація учасників – 17 травня ц.р. з 9.00 до 10.00.
Для участі у семінарі запрошуються представники обласних державних адміністрацій, служб автомобільних доріг в областях, облавтодорів та їх філій, підрядних, проектних, наукових організацій.
Всі учасники будуть забезпечені необхідними інформаційними та довідковими матеріалами за темою семінару, а по його закінченню буде виданий іменний сертифікат щодо підвищення кваліфікації. Для повідомлення щодо участі у семінарі просимо зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/