1. ГОЛОВНА
  2. >
  3. ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ

ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ

Протидія корупції

      З березня 2018 р. в ДП «Укрдіпродор» впроваджена та діє Антикорупційна програма, розроблена на основі Антикорупційної стратегії держави та відповідно до вимог законодавства у цій сфері.

Завдання Програми – запобігання, своєчасне виявлення та рішуче припинення будь-яких проявів корупції на підприємстві.

Успішна реалізація Антикорупційної програми дає змогу підвищити рівень довіри замовників, партнерів та підвищити ефективність роботи ДП «Укрдіпродор».

Для своєчасного отримання і оперативного реагування на інформацію про факти корупції та інші можливі неправомірні дії з боку працівників підприємства працюють:

Телефони довіри  (044) 206-64-10 — ДП «Укрдіпродор»,

                                     (044) 287-61-35 – гаряча лінія Укравтодору.

Електронна пошта довіри  voloshchuk.v@diprodor.com  — ДП «Укрдіпродор»,                                               

                                                     antycor@ukravtodor.gov.ua    Укравтодор.

 

Також відповідну інформацію можна надіслати головному уповноваженому з антикорупційної діяльності ДП «Укрдіпродор» Волощуку В. П.  поштою за адресою:

03037, м. Київ, Повітрофлотський пр-кт, 39/1.

СТОП КОРУПЦІЇ !!!

     З метою запобігання корупції, ДП «Укрдіпродор» звертається з проханням до працівників, партнерів, спігромадян, громадських організацій та всіх небайдужих людейпросимо повідомляти про будьякі прояви корупції, які стосуються  людей причетних до діяльності інституту. З метою оперативності та ефективності реагування просимо надавати інформацію у зведеному вигляді (короткий опис, копії документів, фотографії, аудіо та відео файли, тощо) і керуватися виключно фактамиДП «Укрдіпродор» передаватиме всю інформацію в Укравтодор та відповідним правоохоронним органам, а саме  — Національному антикорупційному бюро, Службі безпеки України, Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції.

ЗАКЛИКАЄМО ДО АНТИКОРУПЦІЙНОЇ  АКТИВНОСТІ!